Witamy na stronie CDB BIUROSERWIS!

onas_receSpecyfiką naszej działalności jest wszechstronne zaopatrzenie biur w wszelkie artykuły niezbędne do ich funkcjonowania. Do usług każdego Klienta jest zespół handlowców. Jeden z nich jest zawsze gotowy przyjechać do Państwa, ustalić dogodne warunki współpracy. Drugi - koordynator w biurze obsługi klienta - służy poradą przy wyborze odpowiedniego asortymentu, przyjmuje zamówienia telefoniczne, ustala warunki realizacji zamówień i dostaw.

Jako firma rodzinna  uczestniczymy osobiście przy każdym zlecanym nam zadaniu gwarantując tym samym właściwą jakość świadczonych usług. Łączymy doświadczenie i tradycję z młodością i innowacyjnością;

Kilkunastoletnie doświadczenie pozwala nam zrozumieć i zaspokoić indywidualne potrzeby Klientów. Innowacyjność sprawia, że jesteśmy otwarci na nowe trendy rynkowe, dlatego nie ogranicza nas katalog. Oprócz standardowych artykułów biurowych w dobrych cenach proponujemy minimalizację kosztów związanych z prowadzeniem biur, poprzez ograniczenie liczby dostawców oraz minimalizację kosztów związanych z wyjazdami pracowników po zakupy.

U nas neologizm " BIUROSERWIS" nabiera realnego wymiaru.


Działamy na terenie Wrocławia i okolic ( do wysyłek na Polskę należy doliczyć koszty dostawy ( nie dotyczy Klientów z umową o sukcesywnych dostawach - szczegóły w BOK)


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


alt


Biuro Obsługi Klienta (071) 333 20 93
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.